Kripto HaberleriHaberlerJaponya Kripto Paralara Daha Fazla İlgi Gösterebilir

Japonya Kripto Paralara Daha Fazla İlgi Gösterebilir

Takip et

Japonya yönetimi kripto paralar konusunda çok daha etkili adımlar atmayı deneyebilir. Bir süredir kripto paralar konusunda zaten yakından ilgilenen ülke yönetiminin yeni kararlar alarak ülke ekonomisinde ciddi bir sıkıntı yaşanmaması ve bunun yanında ülke ekonomisinin daha fazla korunmasına yönelik önlemler ile kripto paraların daha fazla aktif kullanılmasında sakınca olmadığını gösterebilecek olduğu tahmin ediliyor.

Henüz bugüne kadar tam net olarak nasıl bir sonuç alındığı ve bugüne kadar nasıl önlemler alındığı ön planda bilinmezken, Japonya’da hükümetin kripto paralar konusunda gerek istihbarat ajansları, gerek ise diğer devlet kurumları tarafından önlemler alınmasını desteklediği tahmin ediliyor.

Japonya Neler Yapabilir?

Kripto para borsaları konusunda daha üst düzeyde önlemler alarak hükümet yönetimi kripto paralar konusunda yatırımcılara daha fazla güven verici adımlar atabilir. Bunun yanında ülkede kripto paralara yönelik olarak hükümetin düzenleyecek olduğu bazı denetimler ve bu mekanizmaları denetleyerek birimler kurulmasının gelecekte ülkenin kripto paralara daha fazla ilgi duymasını beraberinde getirebilecek olduğu tahmin edilmekte.

Gelecek 1 yıl içerisinde Japonya’nın Güney Kore kadar olmasa bile başarılı sonuçlara imza atması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları