Kripto HaberleriBitcoinJaponya Merkez Bankası: Yardım Ödemeleri Yüzde 6 Artış Sağladı

Japonya Merkez Bankası: Yardım Ödemeleri Yüzde 6 Artış Sağladı

Takip et

Japonya Merkez Bankası tarafından yayınlanan raporlarda ülkedeki ekonomik yardım ödemelerinin corona virüsü pandemisi döneminde çok ciddi olmasa da belirgin bir para dolaşımını sağladığı ve %6 oranında para artışına sebep olduğunu açıkladı. Aynı zamanda Japonya Merkez Bankası tarafından yayınlanan raporda kripto para birimlerine yatırım yapan yatırımcıların pandemi ödemeleri öncesinde 4 kata kadar artış yaşadığı, %11 oranında Bitcoin’e yatırım yapıldığının da tespit edildiği belirtildi.

Japon vatandaşlarının ekonomik destek ödemelerinin %11 kadarını Bitcoin’e yatırdıklarını tespit eden ülke yetkilileri bu durumun yakından takip edildiğini ancak herkesin parayı istediği gibi kullanma hakkı olduğunu açıkladı.

Kripto para birimlerine yatırım yapan çok sayıda Japonya vatandaşının özellikle de bu süre içerisinde kripto paralara yatırım yapmaya devam edecekleri tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları