Haberler

Japonya Yeni Rapor Yayınladı

Japonya Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) düzenli yayınladığı yeni raporu yayınladı.

Nexo

Japonya Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) kripto paralar ve ekonomik konularda ne kadar soru sorulduğu ve hangi işlemlerin yapıldığını gösteren rapor yayınladı. Belirli aralıklarla yayınlanan raporlarda kripto paralar için ayrı bir bölüm ayrıldı ve kripto paralar hakkında ne kadar soru sorulduğu ve sorulan sorulardaki kategoriler hakkında açıklama yapıldı. Japonya’da kripto paraların geleceğini ilgilendiren konular hakkında gerekli kararları alması gereken ve tek yetkili kurum olan Japonya Finansal Hizmetler Kurumu (FSA), kripto paralar ile ilgili olarak kuruma sorulan sorularda büyük oranda düşüş olduğunu ve geçtiğimiz yıllara oranla kripto para sorularının çok azaldığını doğruladı.

Kripto para sorularının azalmasındaki en büyük sebeplerden birisi olarak ise sektörde aranan her soruya yanıt verebilecek internet sitelerinin olması, kripto para yatırımcılarının devletlerin göstermeye çalıştıklarının aksine kripto paralar hakkında sorulan sorulara verecek kesin doğru cevapları olmamasından doğdu. Bitcoin hakkında sorulan sorulara devletlerin neredeyse tamamı yanıt veremiyor veya kaçamak yanıtlar vererek aradan sıyrılıyor. Bu ve buna benzer sebepler ise kripto para sorularında düşüş olmasının sebebi.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı