Haberler

Japonya Yeni Rapor Yayınladı

Japonya Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) düzenli yayınladığı yeni raporu yayınladı.

Japonya Finansal Hizmetler Kurumu (FSA) kripto paralar ve ekonomik konularda ne kadar soru sorulduğu ve hangi işlemlerin yapıldığını gösteren rapor yayınladı. Belirli aralıklarla yayınlanan raporlarda kripto paralar için ayrı bir bölüm ayrıldı ve kripto paralar hakkında ne kadar soru sorulduğu ve sorulan sorulardaki kategoriler hakkında açıklama yapıldı. Japonya’da kripto paraların geleceğini ilgilendiren konular hakkında gerekli kararları alması gereken ve tek yetkili kurum olan Japonya Finansal Hizmetler Kurumu (FSA), kripto paralar ile ilgili olarak kuruma sorulan sorularda büyük oranda düşüş olduğunu ve geçtiğimiz yıllara oranla kripto para sorularının çok azaldığını doğruladı.

Kripto para sorularının azalmasındaki en büyük sebeplerden birisi olarak ise sektörde aranan her soruya yanıt verebilecek internet sitelerinin olması, kripto para yatırımcılarının devletlerin göstermeye çalıştıklarının aksine kripto paralar hakkında sorulan sorulara verecek kesin doğru cevapları olmamasından doğdu. Bitcoin hakkında sorulan sorulara devletlerin neredeyse tamamı yanıt veremiyor veya kaçamak yanıtlar vererek aradan sıyrılıyor. Bu ve buna benzer sebepler ise kripto para sorularında düşüş olmasının sebebi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu