HaberlerKripto Para

Japonya’da Yeni Kripto Para Borsası Kuruluyor

Asya ülkesi olan ve şimdilerde Kuzey Kore ile sorunlarını bir nebze çözen Japonya’da kripto para borsası kurulacak olduğu açıklandı. Yeni kurulacak olan kripto para borsası ile birlikte ülkede kripto para alanında büyük başarılar elde edilmesi beklenirken, Japon vatandaşlarının ise yeni bir kripto para borsasına ihtiyaçları olduğu tahmin ediliyor. Zira fazla talep olmasına rağmen ülke genelinde az sayıda kurulu olan kripto para borsası dolayısı ile Japon vatandaşlarının güvenlik ve endişeler konusunda kendilerini pek güvende hissetmedikleri belirtilmekte idi.

Bu konuda atılacak olan yeni adımlar sonrasında ülkede neler olur bilinmez ancak yeni kripto para borsasının 23 Mayıs 2018 tarihi itibari ile yapılan basın açıklaması ile resmi olarak duyurulması ülke vatandaşlarını sevindirdi.

Japonya Kripto Para Borsaları İle Tanınmak İstiyor

Japonya’nın kripto para borsaları konusunda atacak olduğu adımlar ile birlikte tanınmak istediği çok açık iken gelecekte kurulacak olan yeni kripto para borsaları sayesinde ülkede daha fazla istihdam yaratılmasının da hedeflenmesi bekleniyor. Japonya en iyi ekonomiye sahip 5 ülkeden birisi olmasına rağmen ekonomik konularda aldığı sıkı önlemler ile tanınmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu