XRP

Japonya’nın Dev Holdingi Yeni XRP Hizmetini Duyurdu!

SBI Holding, XRP tabanlı kredi hizmetini duyurdu.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple’a açılan dava, XRP için büyük bir değişime neden oldu. ABD’deki birçok kripto para borsası XRP’yi ya delist etti ya da alım satımını durdurdu. XRP bir cepheden kötü haber alırken, aynı zamanda başka bir cepheden ise iyi haber aldı. Japonya’nın finansal regülatörü XRP’nin menkul kıymet olmadığını kesin bir şekilde ortaya koydu. XRP bu noktadan sonra ise Japonya’dan birbiri ardına güzel haberler almaya başladı.

SBI Holdings Yeni XRP Girişimini Açıkladı

Ripple’ın en büyük ortaklarından ve Japonya’nın sayılı holdinglerinden olan SBI Holdings, XRP ile ilgili en güncel iyi haberi veren kurum oldu. SBI Group’un iştiraki olan kripto para borsası SBI VC Trade, XRP tabanlı yeni hizmetini açıkladı.

Yapılan duyuruda VCTRADE LENDING isimli platformun direkt olarak XRP kredi ve mevduat işlemlerini destekleyeceği belirtildi. Yani XRP yatırımcıları ellerindeki XRP’leri SBI Holdings’e aktararak belirli oranda pasif getiri elde edebilecek. Tabii ki bu durumda kullanıcının verdiği XRP’leri kredi olarak çeken bir tarafın olması da şaşırtıcı gelmeyecektir. İsteyenler direkt olarak VCTRADE LENDING üzerinden XRP tabanlı kredi çekebilecek.

Bu hizmet en çok uzun vadeli XRP yatırımcılarını olumlu etkileyecektir. Ellerindeki XRP’leri itibari para için satmak istemeyen yatırımcılar, bunları mevduata koyarak ek gelir elde edebilir veya bunları teminat göstererek XRP kredisi çekebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu