Kripto HaberleriHaberlerJared Dillian: Bitcoin Bankaları Yok Edecek, Ama Bundan Daha Önemlisi Unutulmakta!

Jared Dillian: Bitcoin Bankaları Yok Edecek, Ama Bundan Daha Önemlisi Unutulmakta!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Jared Dillian, kripto para birimlerini kendisinin sadece birkaç haftadır takip ettiğini ve kripto para birimlerinin bankaları yok etmesinin bilinemeyen bir zamanda kesin olmasa da mümkün olabileceği uyarısında bulundu. Kripto para birimlerinin bankaları ne zaman yok edecek olduğunun daha önemli bir konu olduğunu açıklayan Jared Dillian, bu konuyla ilgili olarak ise kendisinin ve diğer hiçbir kripto para birimi analistinin net tarih veremeyeceğini dolaylı yoldan açıklamış oldu. Bazı ekonomi uzmanları kripto para birimlerinin gelecekte bankaları yok edeceği ile ilgili uyarılarda bulunmakta ve bu konuda bankaların bugünden kendi kripto para birimlerini geliştirmezler ise bir takım problemler yaşayabileceği uyarısında bulunmakta.

Jared Dillian bu durumun bankaları nasıl zora sokacağı ve başka bir takım önemli kripto para sorularına yanıt vermek istediğini bunun için kripto para araştırmalarını hızlandıracağını ve daha fazla bu konuda gündemde olacağını açıkladı. Kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde beklemedikleri kadar fazla kazanç elde ederken, piyasada soru işaretleri birçok konuda yanıtlanamaz durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları