Haberler

Jihan Wu Hakkında Flaş İddia!

Bitmain'de olaylar büyüdü

Jihan Wu isimli Bitmain yetkilisinin şirketin yönetim kurulu merkezi üyelerinden Zhan’ı koltuğundan etmesini konuşuyor medya. Medyada iddialara göre Jihan Wu, Zhan şirkette olmadığı bir gün şirkette ortalığı birbirine kattı ve kimseden onay almadan hisseleri de tehlikeye atarak Zhan’ın bundan sonraki günlerde şirkette hiçbir yetki ve yönetim kararında üye olmadığı için karar verici olmayacağı mesajını gönderdi.

Milyar dolarlarca değere sahip olan ve tarihi çalkantılı olan Bitmain bir kez daha buradan darbe yerken Jihan Wu konu hakkında yerel medyaya hiçbir basın açıklaması yapmayı istemedi. Olayla ilgili kısa süre içerisinde yerel medyanın araştırmalarına devam edecek olduğu iddia edilse de kesin olarak neler olacağı bilinmiyor.

Yakın zamana kadar Bitmain halka arz süreci olayları ve milyar dolar değerindeki servetin gerçek olmadığı gibi iddialar dolayısı ile sorunlarla karşı karşıya kalmış ve bu sebeple de şirketin ciddi karar vermesi gerektiği iddia edilmişti. Ancak şirket kendisini kısa süre içerisinde bu iddiaların arasından çekip kurtaracak adımlar atmaya başlamış idi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu