Bitcoin

Jim Iurio: Bitcoin 6.800 doları aşacak!

CNBC Futures Now program analistlerinden Jim Iurio, kripto para fiyatlandırması konusunda yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatının tekrar rekor kırabilecek olduğunu değil ancak 6.800 dolar seviyesini geçecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 6.800 dolar seviyesini geçmesi için belirli bir süre beklenmesi gerektiğine değinen Iurio, atılacak olan adımların daha etkili olmasını beklediğini açıkladı.

Yatırımcıların sürekli alım talebinin artması ve bu taleplerin daha fazla artması sonucunda fiyatların yükselecek olduğunu düşünen Iurio, ”6.800 dolar seviyesini bir süre sonra geçmesini beklediğim Bitcoin, bu artış ile yatırımcılarına ve yatırımcısı olmayanlara daha fazla güven aşılayacak ve daha fazla alım talebi yaratacak” ifadelerini kullandı

Bitcoin fiyatı hakkında iddialar artacak

Az da olsa yükselişlerin olması Bitcoin fiyatı konusunda daha fazla insanı yatırım yapmaya çekerken, yatırımcıların yanında analistler tarafından da belirli açıklamaların etkisi ile Bitcoin fiyatlarının daha fazla artmasına yönelik iddialar ve açıklamaların artması bekleniyor.

Bitcoin‘in fiyat artışı yaşamasının altcoin fiyatlarınıda tetiklemesi altcoin yatırımcılarının da yatırımlarını Bitcoin’e yapmasında oldukça fazla etkili olduğuna inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu