Haberler

Jimmy Song: İnandırıcı değil

Jimmy Song, çok samimi açıklamalarda bulundu.

Jimmy Song, kripto para madenciliği devi olarak tanınmış olan Bitmain ile ilgili yaptığı açıklamada Bitmain tarafından uzunca bir süredir kullanıldığı iddia edilen teknolojinin inandırıcı olmadığını ve tam aksine uzunca bir süreden beri bu teknolojinin kullanıldığına inanmadığını açıkladı.

Bence bilmediğimiz bazı olaylar oldu ve Bitmain, elinde bulunan teknolojiyi bir yerlerden gizlice satın aldı. Bu satın alım sonucunda ise ortaya bunlar çıktı ve henüz bunu açıklamak konusunda son derece kararsız. Nedeni ise kripto para madenciliği yaparak çok fazla para kazandığının iddia ediliyor olması.

Roger Ver açıklaması

Jimmy Song, Roger Ver ve yönetiminin kripto paralar konusunda sürekli olarak danışıklı dövüş içerisinde olduklarını ve BCH konusunda son derece kararsız olduklarını iddia etti. BCH hakkında ne düşündüğü konusunda ise açıklama yapmayan Jimmy Song,  2020 yılında Bitcoin yerine Bitcoin Cash’in daha etkili olup olamayacağı konusunda kesin bir ifade kullanamayacağını açıkladı.

Herkesin bildiği ve yakından da takip ettiği gibi Roger Ver sürekli olarak Bitcoin yerine Bitcoin Cash’i desteklediğini belirtmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu