Kripto Para

Joe Biden Geçiş Ekibine Öyle Birisini Ekledi Ki! – Kripto Para Birimlerine “Elveda” Deme Zamanı Mı?

Başkan Biden çok hızlı çalışıyor. Geçiş ekibini hızlı kuruyor.

ABD’nin 46. Başkanı Demokrat Partili Joe Biden, geçiş ekibini hızla kurmaya devam ediyor. Durmuyor, çalışıyor ve geçiş ekibini kurmak için hızlı adımlar atıyor. Başkan Biden, Amerikan ekonomisi konusunda yeni adımlar atacağını ve Amerika’nın “yeniden oyuna dahil” olacağını belirtiyor.

CFTC’de görev yapmış eski başkan Gary Gensler’in Başkan Biden’in geçiş ekibine eklendiğinin açıklanması ile birlikte bazı bu ismi tanıyan isimler “MIT (üniversite) profesörü Gensler geliyor, kripto paralara ‘elveda’ deme zamanı mı?” diye sordu.

CFTC’de görev yapmış eski başkan Gary Gensler, kripto paralara düşman değil ve kripto paraların mevcut sistemdeki eksikleri ortaya çıkardığını açıklayan bir isim. Ancak kripto paralarla ilgili çok sayıda bilgiye sahip olan bir profesör ve bu nedenle kripto para düzenlemeleri konusunda Başkan Biden’la bu konuda yakından çalışacak olduğu tahmin ediliyor. Bu da haliyle bazı kimselerde “Washington, kripto para birimlerini yasaklarsa dünyanın geri kalanı onu takip eder ve kripto paralar yok olur” düşüncesine neden oluyor.

Ancak şimdilik bir şey beklemenin doğru olmayacağı çok net ortada.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu