Haberler

Joe Biden Yönetime Gelirse Beklentiler Büyük: Kripto Paraları Düzenleyebilir

Joe Biden'in yeni başkan seçilmesine kesin gözüyle bakılmıyor ancak...

Türkiye ve Türkiye hükümeti hakkında çok önemli açıklamalarda bulunan Joe Biden’in son dönemde Türkiye’de tepki çektiği biliniyor. Ancak Joe Biden tüm dünyada çok sayıda insan tarafından ‘ABD ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirebileceği’ beklentisi ile destekleniyor. Donald Trump yönetiminin yaptırımlar ve benzer yasal kararlarda bazı başarısızlıkları olduğu, Donald Trump’ın yerine Biden’in seçilmesinin daha iyi olabileceğini belirtenlerin sayısı hızla artıyor.

Biden, Kripto Paraları Düzenleyebilecek Bir Başkan Mı?

Biden’in kripto para birimleri ile ilgili bazı açıklamaları zaten biliniyordu. Bunların düzenlenmesi gerektiği konusunda görüşe sahip olduğu biliniyor. Ancak Biden ve ekibi kripto paralar konusunda göreve gelirse kesin olarak düzenlemeler yapıp yapmayacakları konusunda sessiz kalmayı sürdürüyor.

Trump’a oranla Biden’in vergi ve ekonomik konularda daha ciddi yasal düzenlemeler yapması beklendiği için tüm dünyada kripto para düzenlemelerini yoluna sokabileceği iddiası güçlü bir şekilde etkisini korumakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu