Haberler

John McAfee: ABD Bitcoin’i Kontrol Edemiyor!

John McAfee ABD'nin Bitcoin'i kontrol edemediğini düşünüyor.

John McAfee, ABD’nin Bitcoin’i asla kontrol edemediğini ve kripto para pazarını yine ABD yöneticilerinin kontrol edemediğini iddia etti. Kendisinin 1 hafta kadar kısa süre içerisinde Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu tahmin ettiğini iddia eden John McAfee, kripto para fiyatının yükselişe geçecek olduğunu ve bu yükselişin kısa süre içerisinde 7 gün kadar bir sürede gerçek olacağını açıkladı. Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ve bununla beraber yatırımcılara kazandıracak olduğunu ifade eden John McAfee, ABD’nin Bitcoin’i kontrol edemediği hakkında ise kesin bir bilgi vermedi.

John McAfee birkaç gün önce tutuklandı ve gözaltına alınmasının hemen ardından 2. kez tekrar gözaltı uygulandı. Buradan çıkmayı başaran John McAfee daha sonrasında kendisinin İngiltere vatandaşı olması gerektiğini ve ABD vatandaşlığı için hakkının olduğunu iddia etti.

ABD’nin Bitcoin fiyatını düşürdüğünü de iddia eden John McAfee bunu büyük oranda yapamadığını ancak ABD’nin Bitcoin’i baskılama konusunda lider ülke olduğunu açıkladı. ABD kripto para pazarında en etkili ülke olarak bilinse de aldığı kararlar ile piyasada binlerce milyarca dolar piyasa hacmi düşüşlerini tetiklemekle bilinen bir ülke.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu