Kripto HaberleriHaberlerJohn McAfee: Artık Özgürüm, 4 Gün Gözaltında Kaldım!

John McAfee: Artık Özgürüm, 4 Gün Gözaltında Kaldım!

Takip et

Absürt açıklamaları, yalan olduğu bilinen beyanları ile tanınan John McAfee bugün hesabından yaptığı açıklamasında kendisinin 4 gün gözaltına alındığını ve 4 gün boyunca gözaltında kalmasının arkasından bugün özgürlüğüne kavuştuğunu açıkladı. ABD’yi terk ettiği iddia edilen ve vergi kaçakçılığından arandığı iddiası olan John McAfee, bu konuda kendisinin sürekli 2020 yılında yapılacak ABD Başkanlık seçimlerine aday olduğunu ve kendisinin kripto paraları daha iyi tanıtabilmek adına bunu yaptığını iddia ediyor.

Kripto para sektöründe artık adının pek değeri kalmadığından dolayı John McAfee tarafından yapılan açıklamalar pek çok yatırımcının tepkisini bile çekmemeye başladı ve yatırımcılar her yaptığı açıklamanın aşırı ‘absürt’ olduğunu belirttikleri John McAfee hakkında kripto para sektörüne yarar veya zarar veremediğini düşünüyor.

Bitcoin konusunda 100.000 dolar tahmini olan John McAfee, bu konuda bile yaptığı açıklamalarda güven vermemiş, 2018 yılında iddialar ortaya atmıştı. ABD’nin neden bunca süredir John McAfee’yi eğer iddialar doğru ise tutuklamadığı konusunda olan soru işaretleri ve bugün nasıl serbest bırakıldığı gibi konular ise bu iddianın doğru olamayabileceğinin kanıtı.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları