Haberler

John McAfee Gündemden Düştü Ama…

Kadın kılığına girerek ABD'den kaçan John McAfee, bir zamanlar kripto para camiasının en fazla gündem olan isimlerinden birisiydi. Şimdi ise balonu söndü.

Kripto para camiasının çok ama çok yakından tanımış olduğu ünlü John McAfee’den yeni haberler var. Daha önce kendisinin kripto para birimleri ile ilgili en iyi tahminleri verdiğini iddia eden McAfee, şimdilerde yeniden gündemde. Kendisinin Bitcoin’in yaratıcısı olan Satoshi’nin kimliğini bildiğinden %99 emin ancak bu konuda herhangi bir açıklama yapmıyor.

Kripto para camiasında sürekli yeni gelişmeler yaşanırken, Craig Wright gibi isimler Satoshi adından dolayı milyonlarca dolarlık tazminatlar ödemek zorunda kaldı ve itibarı yerle bir oldu, hem de kendi elleriyle.

McAfee %99 emin olduğuna değinse bile bu konuda herhangi bir net açıklaması yok ve yakın zamanda Satoshi’nin kimliği haberleri ile gündeme gelse bile gündemde kalmayı sürdürebilmesi pek mümkün görülmüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu