Kripto HaberleriHaberlerJohn McAfee Kripto Para Çıkarıyor!

John McAfee Kripto Para Çıkarıyor!

Takip et

Kripto paralara en çok destek veren isimlerden birisi olan siber güvenlik uzmanı John McAfee, kendi kripto parasını çıkaracağını duyurdu. Kripto paraların yaygınlaşması ve tüm dünyada duyulması için ABD Başkanlığı’na bile aday olacağını açıklayan McAfee, yakın zamanda “McAfee Freedom Coin” adında bir coin çıkaracağını ifade etti.

McAfee yaptığı açıklamada; “Diğer kripto paralar ile bağlantısı olmayan ve hiçbir borsada listelenmeyen böylelikle herhangi bir dış öğeye bağlı kalmadan işlem gören bir kripto paranın çıkarılmasına ihtiyaç var. McAfee Freedom Coin diğer kripto para birimlerinden farksız ve özgür bir kripto para olacak.” şeklinde açıklamada bulundu.

Ayrıca kripto paranın ICO ile piyasaya sürülmeyeceğini, madenciliğinin yapılmayacağını ve borsalarda listelenmeyeceği de açıklayan McAfee, yakında coinin piyasaya sürüleceğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları