Haberler

Yine Coştu: John McAfee’den SEC Açıklaması

John McAfee, kendisinin kripto para borsasının SEC tarafından kapatılamayacak olduğunu iddia etti.

SEC yöneticilerinden henüz açıklama yapılmazken, John McAfee kendi kripto para borsası hakkında açıklama yaptı. Kripto para borsasının SEC tarafından asla kapatılmasının mümkün olamayacak olduğunu iddia eden John McAfee, SEC’in kendisine karşı hareket etmek istediğini iddia etti. SEC yönetimine seslenen John McAfee, bu konuda kendisine karşı hareket edilse ve baskı yapılsa bile kripto para borsasının kapatılmasına izin vermeyecek olduğunu, bunun asla olmayacak bir uç beklenti olduğunu iddia etti. Henüz SEC olumsuz bir açıklama yapmazken, kendisinin bu tür bir açıklama yapması ”yine mi dikkat çekmek istiyor?” sorularına neden olan ünlü isim bu sorulara ise yanıt vermedi.

Daha önce absürt açıklamları ile gündeme gelen ve bu sayede ünlenen McAfee, bugüne kadar çok sayıda tehdit aldığını ve kendisinin SEC yetkilileri tarafından öldürülmek bile istendiğini iddia ederek medyada çok tepki çekmişti. Sosyal medya kullanıcılarından birisi ”SEC eğer gerekli yasalara uyarsan senin borsanı zaten kapatmaz, kapatamaz” yanıtı vermesinin üzerine ünlü isim ”benim kripto para borsamda KYC ve diğer yasalarla ilgili bir şey bulunmuyor” diyerek yanıt verdi. SEC, istediği zaman yasalara uysa bile bir kripto para borsasını kapatma yolunu bulabilecek kadar devasa bir kurum.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu