Ana SayfaHaberlerJohn McAfee Yakalanmış Olabilir!

John McAfee Yakalanmış Olabilir!

Takip et

Amerikan kurumlarını hedef alan, bu kurumlara saldıran, ABD yönetimine kripto para eleştirisinde bulunan ve absürt yorumlar ile gündeme gelen isim sonunda duvara toslamış olabilir. Bugün demokratik bir ülke olarak ABD’de kurumların eleştirilmesi normal karşılanıyor ve kurumları eleştirmek yasak değil. Ancak Amerikan kurumlarının ünlü bir kişi tarafından ‘yalan’ yere eleştirilmesi ve Amerikan kurumlarının kendisini öldürmek istediği iddiaları ile kurumların adının karalanması, aynı zamanda ABD ekonomisine zarar vererek vergi kaçıran bir kişinin bunları yapması akıl mantık bırakmıyor.

Bir süredir ABD’de hakkında arama kararı bulunan vergi kaçakçası John McAfee, görünüşe göre sosyal medya hesabından kendisi adına ‘bir başkası’ tarafından yapılmış yeni bir basın açıklamasına göre ABD güvenlik güçleri tarafından saklandığı yerde yakalandı.

Loggiaonfire takma isimli hesabı yöneten kişi McAfee’nin güvenlik güçleri tarafından yakalandığını ve eğer ki birkaç saat daha haber alınmazsa McAfee tarafından dünyanın dört bir yanındaki kendisinin tanımadığı isimler ile gizli ve çok özel bilgiler paylaştığını ve bunların açığa çıkarılacağını açıkladı. Bazı kullanıcılar ise bu açıklamalara tepki gösterdi ve bunların sadece dikkat çekme çabası olduğunu iddia etti.

Eğer ki iddialar doğruysa ABD kurumlarını haksız yere eleştirmenin ötesine geçerek kendisine suikast düzenlemek ile suçlayan aynı zamanda vergi kaçıran McAfee ağır bir bedel ödemeye başlamış olabilir.

*McAfee’nin Amerikan kurumlarını eleştirmenin ötesine geçerek kurumların adını karaladığı, kötülediği ve bunu haksız yere yaptığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları