Haberler

John McAfee Yine Mağdur Rolünde: Beni İfşa Ettiler!

Kripto para dünyasında 'sonu kötü olacak' isimler arasında ilk sıralarda olan John McAfee konuştu.

Nexo

ABD’nin en önemli kurumlarını absürt iddialar ile suçlayan ve ABD’yi aşağılaması sonrasında aslında büyük bir vergi kaçakçısı olduğu açıklanan ve tüm dünyada büyük tepki çeken ve ülke ekonomisine zarar verip para kaçırmakla suçlanan John McAfee, bugünlerde ABD yargısı tarafından aranıyor. ABD’de hakkında yakalama kararı çıkarılmasından dolayı sürekli farklı bir yere kaçmak zorunda ancak bu da kendisi için bir takım sorunlar ve hep korku ile yaşamak demek. John McAfee kripto para piyasasının tanınan isimlerinden olma, başarılı isimlerinden olma şansına sahip olsa da bunu çok önceden kaybetti.

John McAfee bu kez kendisinin bir kişi tarafından adresinin bir sosyal medya hesabından ifşa edildiğini ve bu nedenle tekrar kaçmak zorunda kaldığını açıkladı. John McAfee’nin tüm dünyada nerede olursa olsun bu korku ile yaşamak yerine ABD’ye teslim olup cezasını çekmesini önerenlerin sayısı da son paylaşımdan sonra arttı. Twitter’ı aktif olarak kullanan John McAfee daha önce de kendisinin 2 kez gözaltına alındığını 1 kez kaçmayı başardığını iddia etmişti.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı