Analiz

John McAfee Yine Olay Tahminlerde Bulundu

Son zamanlarda kripto para camiyasında adını sıkça duyduğumuz ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee, resmi Twitter hesabından kripto para piyasasıyla ilgili kısa vadeli tahminlerde bulundu.

Genellikle kısa vadeli tahminlerde bulunmadığına değinen McAfee, bu sefer durumun farklı olduğunu ve özel bir zaman diliminde olduğumuzu belirtti.

Bitcoin için tahmin yapan McAfee; “Bitcoin, Haziran ayı içerisinde 15 bin dolara kadar yükselecek, ardından Temmuz ayında dibi bulacak” dedi.

Diğer kripto paralar için de tahminlerde bulunan ünlü isim;

0.46 $ seviyelerinden işlem gören Golem’in (GNT) Temmuz ayına kadar 5 $,

0.12 $ seviyelerinden işlem gören Docademic’in (MTC)  Temmuz ortasına kadar 0.73 $,

0.084 $ seviyelerinden işlem gören Bezop’un (BEZ) Temuz ortasına kadar 0.52 $,

10.85 $ seviyelerinden işlem Gören EOS’un Temmuz sonuna kadar 32 $

olacağını söyledi.

Her hafta “haftanın coin’i” başlığı altında bir coin ismi paylaşan McAfee, ismini söylediği coin üzerinde yüzde 50 lere varan bir artış meydana getiriyor. Bu açıklamaları ile bir çok kullanıcı tarafından hakkında pompala boşalt suçlamalarını da beraberinde getiren McAfee, gelen tepkiler üzerine bu paylaşımlarından vazgeçti.

Ayrıca John McAfee haberimizde de belirttiğimiz gibi Twitter üzerinden her bir tweet için 150 bin dolar karşılığında Kripto Paraların tanıtımını yaptığını düşündüğümüzde, bu öngörülere pek sağlıklı bakmamakta fayda var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu