Haberler

ICO Tanıtmak İçin Jonh McAfee’nin Tweet Maliyeti!

Nexo

McAfee antivirüs şirketinin kurucusu olan John McAfee, kripto para piyasasıyla ilgili gerek yaptığı ilginç yorumlarla gerek spekülasyonlarla adını bu sektöre yazdıran isimlerden birisi oldu.Hemen hemen her güncel kripto para konusu ile ilgili yorum yapan McAfee geçtiğimiz günlerde bakıma giren Binance borsası hakkında da hacklendi iddiası ortaya atmıştı. Bütün bu söylemleri ile adından sık sık söz ettiren McAfee, piyasayı manipüle etmekle de suçlanıyor.

Sonuç ne olursa olsun çoğu kripto para yatırımcısının Twitter’den takip ettiği McAfee, para karşılığında ICO tanıtımlarını twitter üzerinden yapacağını duyurdu.

Tweet Başına 150.000 $

McAfee Crypto Team adında kurulan bir oluşumla ICO sürecinde olan şirketlerin John McAfee’nin resmi twitter hesabı üzerinden reklamı yapılması hedefleniyor. Oluşumun internet sitesinde takipçilerin 700 binden fazlasının kripto para yatırımı yaptığını öne sürülüyor ve tweet başına 150.000 dolar’lık bir ücret talep ediliyor.

Yapılan açıklamaya göre sadece güvenilir ICO tanıtımlarının yapılacağı belirtildi.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı