Kripto HaberleriHaberlerBinance Borsası Saatlerdir Kapalı

Binance Borsası Saatlerdir Kapalı

Takip et

Binance Borsası Saatlerdir Kapalı

En büyük kripto para borsalarından biri olan ve 7 milyon kullanıcıya ulaşan Binance saatlerdir erişilemez ve işlem yapılamaz durumda.

Kısa sürede 7 milyon kullanıcıya ulaşan ve dünyanın en büyük kripto para borsası haline gelen Binance dün akşam resmi twitter hesabı üzerinden kullanıcılarına; Sistem bakımı yapıldığı ve bu süre zarfında kesintiler yaşanabileceğini duyurdu.

Bunun ardından şirketin CEO’su ve kurucusu olan Zhao Changpeng bu işlemin yaklaşık 10 saat sürebileceğini açıkladı.

Bu açıklamadan yaklaşık 3 saat sonra ise yine Binance’nin resmi twitter hesabından ve site üzerinden alım satım işlemlerinin 2018/02/09 saat 4AM (UTC) yani Türkiye saati ile sabah 6:00’da açılacağı duyurusu yapıldı. Ayrıca kullanıcıların mağdur olmaması için alım satım işlemleri açılmadan yarım saat önce kullanıcıların emirlerini iptal edebilmeleri için süre tanınacağı belirtildi.

John McAfee’den Binance Hakkında Hacklendi İddası

Siber güvenlik uzmanı olan John McAfee kişisel twitter sayfasından bu kesintinin altında bir hack saldırısı olabileceğini ileri sürdü.

Binance’den Yanıt Gecikmedi

John McAfee’nin Binance’nin yanıtı gecikmedi ve resmi twitter hesabından hack haberlerinin asılsız olduğunu ve kendi resmi twitter hesaplarından başka bir kaynaktan olan haberin asılsız olduğu duyurusunu yaptı. Bu duyurunun ardından McAfee’ de bu açıklamayı retweet etti.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları