Haberler

John McAfee: Yetkililer Kripto Suçlarının Durdurulmasını Şirketlerden Beklememeli!

Absürt yorumları ile yakından tanınan ve ABD'den kadın kılığında kaçması ile tepki çeken John McAfee bugün yeni bir basın açıklaması yaptı.

John McAfee, kripto para birimleri ile işlenen suçlar hakkında yaptığı açıklamada kripto para birimi suçlarının ve suçlularının kripto para şirketleri tarafından engellenmek zorunda olmaması gerektiğini açıkladı. Şirketlerin kripto para suçlularını engellemek için ekstra bir çaba harcamasının yeterli olmayacağına da değinen John McAfee, bunu engelleyecek olan tarafın ise devletler ve hükümetler olduğuna işaret etti. Bugün için kripto para birimi borsaları bazı suçlu isimlerin borsayı kullanmasına izin vermiyorlar.

Özellikle İranlı kimseler kripto para birimi borsalarında üyelik açsalar bile bu üyelikler ABD yönetiminin uyarısı nedeniyle sıkı sıkıya takip ediliyor ve çok fazla sayıda insan bu konuda olası sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için daha çok ABD ve Asya merkezli kripto para birimi borsalarına güveniyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu