Haberler

John McAfee’nin Tutmayan Tahminleri ”Doğru Söylüyor” Diyenleri Üzdü

John McAfee'ye güvenin azalmasının nedeni kendisi.

John McAfee, kripto paraların geleceği hakkında ortaya atmış olduğu binlerce dolarlık tahminleri ve SEC hakkında olumsuz, kötü ve hakaret seviyesindeki yorumları ile piyasada kendisine güvenen ve kendi tahminlerine yakın tahminlere güvenen kişilerin güvenini kaybetmiş ancak ilgisini kazanmıştı. Gel zaman, git zaman derken 2018 yılı sonu geldi ve binlerce dolarlık yıl sonu tahminlerini ortaya atan John McAfee’nin tahminlerinin hiçbiri tutmadı. SEC tarafından kendisine silahlı bir suikast düzenlendiğini iddia etti ve yıl içerisinde sadece Amerikan kurumlarını kötülemek için zaman geçiren bu isim, tahminleri tutmayınca ise yatırımcılardan ve milyonlarca dolar kaybettirdiği, yanılttığı isimlerden özür dilememesi dolayısı ile Twitter’da çok büyük tepki gördü.

Bitcoin alanlar kendisine güvenmişti

John McAfee, yıl sonunda Bitcoin’in yükselecek olduğunu ve ciddi rakamları tekrar görecek ve rekor üzerine rekor kıracak olduğunu iddia eden bir isimdi. Bu yönü ile iddiaları tutmayan bu ismin, bundan sonraki süreçte ise sosyal medya hesabındaki yorumlara bakılırsa pek güveneni kalmış gibi görünmüyor. McAfee ise kendisine güvenilmesini isteyen bir isim olarak henüz sessizliğini koruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu