BitcoinHaberler

Josh Rager: Bitcoin Fiyatındaki Düşüşün Son Bulmadığını Düşünüyorum

Tecrübeli kripto para analistinden son dakika Bitcoin açıklaması.

Analist Josh Rager, son günlerde düşüş eğilimine devam eden ve 29.000 doların altına gerileyen Bitcoin için “düşüş bitmedi” uyarısında bulundu. Rager, Bitcoin fiyatındaki düşüşün “bir süre daha” devam edeceğini belirterek, “henüz Bitcoin fiyatındaki düşüşün son bulmadığını düşünenler arasındayım, bir süre daha düşüş eğiliminin devam etmesini bekliyorum” dedi.

28 bin dolarlı seviyelere gerilemesinden hemen sonra bazı yatırımcılar satış yapıp yapmamak arasında kararsız kaldıklarını belirtmiş, bazı yatırımcılar ise yükseliş dönemini beklemeye devam edeceklerini ifade etmişlerdi.

Jindal: 25.000 Dolara Kadar Düşebilir

Josh Rager dışında farklı kripto para birimi analistleri de düşüşlerin devam edebileceği uyarısında bulundu. Binlerce yatırımcının yakından izlediği Aayush Jindal isimli analist, 28 bin dolarlı seviyelerin önemli olduğunu belirtmiş ve 28.000 dolar eşiğinin altına düşüş olursa 25.000 dolara kadar düşüş beklediğini paylaşmıştı.

Jindal, yatırımcıların en önemli seviye olarak 28.500 dolar ve 28.000 dolar seviyesini izlemesini önermiş, rahatlamak için ise 32.000 dolar seviyesinin önemli olduğunu paylaşmıştı.

Jindal’a göre, Bitcoin fiyatı eğer ki 28.000 dolara gerilerse 25.000 doları görme riski var. Ancak 32.800 dolar direncinin kırılması durumunda yükseliş eğiliminin hızlanabileceğini belirten Jindal, “31.000 dolar, 32.000 dolar ve 32.800 dolar direnç engelleri önemli engeller. Bu engellerin sonuncusu aşılırsa yükseliş olabilir” açıklamasında bulunmuştu.

Bitcoin fiyatı bu dakikalarda 31.700 dolar seviyesinden alıcı bulurken, Ethereum ve XRP gibi altcoinlerin fiyatında da düşüş takip ediliyor. Bitcoin fiyatındaki düşüş beraberinde altcoin fiyatlarını da yakından etkiliyor.

Kripto para fiyatlarına anlık olarak sitemizden ulaşabilirsiniz: Kripto Para Fiyatları

*Yatırım önerisi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu