Haberler

Josh Rager’den Ünlü İsme Flaş Suçlama: Parayla Kendini Yükseltiyorsun!

Josh Rager, TRON kurucusu eleştirilerin hedefinde olan isim Justin Sun'a ateş püskürdü.

Nexo

Josh Rager’in bugün yaptığı açıklamada yine eleştirilerin hedefinde ve okların ucunda olan Justin Sun’a yönelik bir eleştiri oldu. Suçlama olarak algılanan ifadelerde Josh Rager, Sun’a kendisine ait Twitter hesabı için her gün 5 ya da 6 bin arasında değişen rakamlarda parayla takipçi satın aldığını, bu takipçilerin büyük bölümünün de Justin Sun’ın hesabını sürekli olarak yükselttiklerini iddia etti. 2018 yılında ve 2019 yılları arasında bir dönem sürekli takipçi sayısının azaldığını ifade eden Rager, bir gün içerisinde kayıpsız hiçbir günün olmamasının başka hiçbir açıklamasının olmayacağını, Sun’ın sadece Twitter’da bu eylemi gerçekleştirdiğini iddia etti.

Sun bu ve buna benzer iddialara yanıt vermemesi ile biliniyor ve verdiği yanıtlar olursa da doğruluk kazanmamış yorumlar ve yanıtlar olarak gösteriliyor.

Sun sadece Twitter’da takipçi satın almakla kalmıyor olabilir, ”önerilen kişiler” listesinde ‘sponsorlu’ olarak kendi hesabının reklamı olması için Twitter’dan ücretli sponsor bölüm satın alıyor ve diğer milyonlarca insana ”önerilen kişiler” listesinde ilgisi olsun veya olmasın Sun gösteriliyor.

Sun’ın konu hakkında açıklama yapması beklenmiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı