AltcoinHaberler

JP Morgan Altcoinler Hakkında Uyardı! Balon Mu? Boğa Mı?

Jp Morgan altcoinlerdeki yükselişin sağlam bir temeli olmadığını düşünüyor.

Bitcoin 50.000$ sınırında önemli dirençlerle mücadele ederken, Jp Morgan’dan altcoinler için bir uyarı geldi. Jp Morgan tarafından hazırlanan son raporda, perakende yatırımcıların yaz boyunca hisse senetlerini alarak, rekor seviyelere çıkmalarında yardımcı oldukları, bunun yanında Ağustos ayı itibariyle bu ilginin altcoinlere de yöneldiği belirtildi.

Son yükselişler sonrası kripto para piyasalarının yeniden “köpüklü” göründüğü belirtilen notta, yatırımcılar uyarıldı.

Hazırlanan notta, hisse senetlerindeki alım çılgınlığının kripto markete de sıçradığı ve altcoinlerin kripto para piyasasının yaklaşık %33’ünü temsil ettiği belirtildi. Ağustos başında bu oranın %22 olduğu düşünüldüğünde bu alanda büyük bir artış olduğunun altı çizildi.

NFT’lerdeki ve DeFi alanındaki dalgalanmaların Ethereum’a yardımcı olduğu belirtilirken, Solana, Binance Coin ve Cardano’daki yükselişlerin de dikkat çekici olduğu vurgulandı. Cardano yıllık bazda %1600 oranında yükselirken, Solana %7000’den fazla yükseldi.

“Altcoinlerin payı tarihsel standartlara göre oldukça yüksek görünüyor. Bize göre bu teknik bir yükseliş trendinin yansımasından ziyade bir balon. Bu balonun perakende yatırımcıların “alım çılgınlığının” bir yansıması olması muhtemel”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu