Kripto HaberleriBitcoinJP Morgan Bitcoin Ve Kripto Paralarda İyileşme Sinyali Gördü!

JP Morgan Bitcoin Ve Kripto Paralarda İyileşme Sinyali Gördü!

Takip et

Bu yıl sert düşüşler yaşayan kripto para birimleri Temmuz ayında toparlanmaya başladı.

Bitcoin (BTC) başta olmak üzere kripto paralardaki toparlanmayı değerlendiren bankacılık devi JP Morgan, kripto para sektörünün zemin bulduğunu söyledi.

JPMorgan analisti Kenneth Worthington, dün müşterilere yönelik kaleme aldığı bir notta kripto sektöründeki bu değişimi PoW’dan PoS’a geçişi öngören Ethereum’daki (ETH) Merge yükseltmesine bağladı.

Mayıs ayında görülen ve kripto paralarda genel olarak sert bir düşüş yaşatan TerraUSD (UST) ve LUNA çöküşüne atıfta bulunan JPMorgan analisti, “Gerçek katalizörün Ethereum Merge yükseltmesi ve Merge’ün 2022’de uygulanabilir olduğunu gösteren olumlu veriler olduğunu düşünüyoruz” dedi.

“Ticaret hacimlerinin hala baskı altında olmasına rağmen kripto para piyasaları bir zemin bulmuş gibi görünüyor.

Terra/Luna’nın çöküşünden kaynaklanan daha sıkıntının artık daha sınırlı olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca, Temmuz ayı başlarında Sapolia test ağının ve Haziran ayında Ropsten test ağının başlatılmasının ardından gerçek Ethereum birleştirmesi Merge yükseltmesi beklentilerinin pozitif veriler olduğunu düşünüyoruz.

Bu da birleştirmenin 2022’de uygulanabilir olduğunu gösteriyor.”

Dev banka son olarak Bitcoin ve Ethereum’daki  yükselişe dikkat çekerek kripto piyasasının dibe vurduğunun bir başka göstergesi olduğunu söyledi.

Haziran ayındaki en düşük seviyelerden bu yana BTC %36 oranında, ETH ise %102 oranında artış kaydetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları