binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerJPMorgan: Bitcoin Önemli Rol Oynayacak

JPMorgan: Bitcoin Önemli Rol Oynayacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

JPMorgan eşbaşkanı Jerry Pinto, kripto para dünyasının gelecekte daha fazla aktif ve etken olacak olduğu iddialarını ortaya attı. Tüm dünyada her geçen yıl daha fazla artış yaşaması ve oldukça fazla kazanç sağlamasından dolayı ilgi gören kripto paralar hakkında açıklama yapan JPMorgan eşbaşkanı Jerry Pinto, bu konuda kendisinin yakından takipte olduğunu ve kripto paralar ile ilgili düşüncesinin gelecek yıllarda çok daha iyi seviyelere ve daha iyi tanınır hale gelecek olduğundan yana olduğunu açıkladı.

Kripto paralara dair bankalar ve yöneticiler tarafından sık sık yapılan açıklamalarda son dönemde olumsuz açıklamalar yapılırken, bugün Pinto tarafından yapılan olumlu açıklama basında kısa süre içerisinde kendisine geniş çaplı yer buldu.

”Şimdi Gerçek Değil”

JPMorgan eşbaşkanı Jerry Pinto, kripto paraların gerçek bir para olduğunu, ancak şu halinin gerçek olmadığına hali ile bir süre daha gerçek para olarak sayılmasını beklemedikleri konusunda net olduklarını açıkladı. Pinto’nun açıklamalarında kripto paraları övücü açıklamalar yerine doğru düşüncelerini ifade etmesi ise kripto para dünyası kullanıcılarının olumlu yorumlarını topladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail