Haberler

JPMorgan: Bitcoin Önemli Rol Oynayacak

JPMorgan eşbaşkanı Jerry Pinto, kripto para dünyasının gelecekte daha fazla aktif ve etken olacak olduğu iddialarını ortaya attı. Tüm dünyada her geçen yıl daha fazla artış yaşaması ve oldukça fazla kazanç sağlamasından dolayı ilgi gören kripto paralar hakkında açıklama yapan JPMorgan eşbaşkanı Jerry Pinto, bu konuda kendisinin yakından takipte olduğunu ve kripto paralar ile ilgili düşüncesinin gelecek yıllarda çok daha iyi seviyelere ve daha iyi tanınır hale gelecek olduğundan yana olduğunu açıkladı.

Kripto paralara dair bankalar ve yöneticiler tarafından sık sık yapılan açıklamalarda son dönemde olumsuz açıklamalar yapılırken, bugün Pinto tarafından yapılan olumlu açıklama basında kısa süre içerisinde kendisine geniş çaplı yer buldu.

”Şimdi Gerçek Değil”

JPMorgan eşbaşkanı Jerry Pinto, kripto paraların gerçek bir para olduğunu, ancak şu halinin gerçek olmadığına hali ile bir süre daha gerçek para olarak sayılmasını beklemedikleri konusunda net olduklarını açıkladı. Pinto’nun açıklamalarında kripto paraları övücü açıklamalar yerine doğru düşüncelerini ifade etmesi ise kripto para dünyası kullanıcılarının olumlu yorumlarını topladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu