Kripto HaberleriHaberlerJPMorgan Chase'den Corona Virüsü Önlemi: 1.000 Şube Kapatacak!

JPMorgan Chase’den Corona Virüsü Önlemi: 1.000 Şube Kapatacak!

Takip et

Tüm dünyanın en büyük yatırım bankalarından bir tanesi olan JPMorgan Chase’den bugün yeni ve beklenmedik bir karar geldi. Kasasında trilyonlarca dolarlık servet tutan banka, ABD genelinde 1.000 şubesini corona virüsü gerekçesi ile ‘bilinmeyen bir tarihe’ kadar kapatmaya karar verdi.

Theblock’ta yer alan habere göre yatırım bankası 1.000 şubesini kapatacak iken, diğer büyük Well Fargo ve American Bank gibi bankalar ise şubelerinde aldıkları önlemlere dikkat çekerek şubeleri kapatmayacaklarını açıkladı.

Washington, D.C. yönetimi uzunca bir süredir ülkede olası ekonomik krizi engellemek, haliyle tüm dünyada ekonomik krizi engellemek için trilyon dolarlık para adımları atıyor.

Başkan Trump ve yönetimi ABD’nin ufak bir krize gitmesinin tüm dünyada ekonomik krize sürükleyecek olduğunu bildiklerini, ABD’nin bu konuda parasal olarak tüm dünyayı kurtaracak adımlar atmaya devam edecek olduğunu her yeni kararında gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları