Haberler

JPMorgan Coin’e Gizlilik Dopingi!

JPMorgan Coin gizli olacak.

JPMorgan Coin kripto para olarak herkesin kullanımına değil, elit müşterilerin kullanımına sunulacak. Sadece JPMorgan müşterisi olan elit kullanıcılara sunulması beklenen kripto paranın gizlilik odaklı olmadığı ancak yakın zamanda JPMorgan tarafından kendi üretimi olacak kripto paraya gizlilik özelliği eklenecek olduğu açıklandı. Yapılan açıklamada, kripto para birimi hakkında bir bilgi verilmedi.

JPMorgan Coin gizlilik odaklı olmadığı için sadece belirli elit müşteriler tarafından kullanılabilir diye düşünülürken, bu gizlilik özelliğinin belirli protokoller sayesinde eklenebilecek olması JPMorgan Coin kullanımının artmasında büyük bir rol oynayacak.

JPMorgan ne zaman kullanılabilir?

Henüz bir bilgi vermemiş olduğundan JPMorgan Coin hakkında kesin bir bilgi vermekte mümkün değil. Kripto para konusunda çalışmalarına devam eden dev yatırım bankasının bu konuda atacak olduğu son adımlara göre kripto para üretim, yayma ve kullanım sonucunun ne zaman netleşecek olduğunu bilebilmek pek mümkün değil gibi görünüyor. Bitcoin sahiplerinin de JPMorgan Coin ile beraber fiyatların yükselmesini bekledikleri, JPM Coin’in Bitcoin fiyatına etki edeceği beklentisi var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu