Haberler

JPMorgan: Daha Fazla Ödeme Devi Bitcoin’e Yönelecek!

JPMorgan analistleri söylüyor.

JPMorgan analistleri gelecek yıllarda Square’nin Cash App’inde olduğu gibi diğer ödeme devlerinin de kripto para birimleri ve de özellikle Bitcoin ile ödeme yapmayı kolaylaştıracak olduğunu, daha fazla sayıda ödeme devi şirketin kripto paraları müşterilerine işlerini kolaylaştırmak için sunacağına işaret ediyor. Bitcoin dahil tüm kripto para birimlerinin çok sayıda yatırımcı tarafından kullanıldığı ve son dönemde daha fazla sayıda ilginin söz konusu olduğu hesaba katılınca PayPal gibi diğer ödeme devlerinin bu yönde adımlar atmasının normal kabul edildiği belirtilmekte.

Güçlü Talepler, Güçlü Adımlar

JPMorgan analistlerine göre Square’nin 800 milyon doları aşan oranda Bitcoin alımını kolaylaştırması ve buna aracılık etmesi diğer ödeme devlerinin de bu konuda adımlar atmasına yol açacak. Hatta PayPal’in bu konuda kripto para birimleri konusunda “yeteneklerini geliştirdiği” yönünde açıklaması da bu beklentiye uyumlu gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu