Kripto HaberleriHaberlerJPMorgan Kripto Parasını Test Ediyor

JPMorgan Kripto Parasını Test Ediyor

Takip et

Kripto para üretecek olan ve dünyanın en büyük yatırım devlerinden birisi olan JPMorgan, kendisine ait kripto parayı test etmeye başlıyor. JPM Coin adının verildiği kripto para birimi ile ilgili olarak testleri başlatırken, tüm dünyada gündem oldu. Kripto para konusunda rakiplerine göre kendi müşterileri arasında kripto para kullanımı sağlayacak olan ve bunu yaparken dışarıdan başka kimsenin JPM Coin sahibi olmamasına azami dikkat edecek olan yatırım devi JPMorgan, kripto para birimleri ile ilgili olarak testlerin başarılı geçip geçmediği konusunda ise basına açıklama yapacak.

Markalar kendi kripto paralarını tanıtmaya devam ederken, bazı markalar ise kripto para birimlerinin gelişimini yakından izlemekle sınırlı kalıyor. Birçok kripto para birimi sahibi olan yatırımcı ise bu gelişmelerin heyecan verici olduğunu belirterek JPMorgan ve diğer dev bankaların kripto para birimi çıkarması durumunda geleceklerine bir yatırım yapmış olacaklarını ifade etmekteler.

Bitcoin yerine Libra ve diğer kripto para birimlerinin gelecekte kullanılması muhtemel olabilir. Henüz Libra, Bitcoin’e bir rakip değil ama gelecekte olmayacağının garantisi yok.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları