Haberler

JPMorgan Kripto Parasını Test Ediyor

JPMorgan teste başlıyor.

Kripto para üretecek olan ve dünyanın en büyük yatırım devlerinden birisi olan JPMorgan, kendisine ait kripto parayı test etmeye başlıyor. JPM Coin adının verildiği kripto para birimi ile ilgili olarak testleri başlatırken, tüm dünyada gündem oldu. Kripto para konusunda rakiplerine göre kendi müşterileri arasında kripto para kullanımı sağlayacak olan ve bunu yaparken dışarıdan başka kimsenin JPM Coin sahibi olmamasına azami dikkat edecek olan yatırım devi JPMorgan, kripto para birimleri ile ilgili olarak testlerin başarılı geçip geçmediği konusunda ise basına açıklama yapacak.

Markalar kendi kripto paralarını tanıtmaya devam ederken, bazı markalar ise kripto para birimlerinin gelişimini yakından izlemekle sınırlı kalıyor. Birçok kripto para birimi sahibi olan yatırımcı ise bu gelişmelerin heyecan verici olduğunu belirterek JPMorgan ve diğer dev bankaların kripto para birimi çıkarması durumunda geleceklerine bir yatırım yapmış olacaklarını ifade etmekteler.

Bitcoin yerine Libra ve diğer kripto para birimlerinin gelecekte kullanılması muhtemel olabilir. Henüz Libra, Bitcoin’e bir rakip değil ama gelecekte olmayacağının garantisi yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu