BitcoinHaberler

JPMorgan’a Göre Yakın Zamanda Bitcoin, 11.500 Dolardan İşlem Görmeli

New York merkezli ünlü Amerikan şirketine göre Bitcoin olması gereken değerin yüzde 25 altında işlem görüyor.

New York merkezli Amerikan yatırım bankası ve finansal hizmetler holding şirketi JPMorgan Bitcoin’in hak etmediği fiyat seviyelerinde dolaştığını belirtti. Ünlü şirkete göre Bitcoin olması gereken değerin yüzde 25 altında işlem görüyor.

22 Mayıs tarihinde yayınlanan şirket raporuna göre -Bir Bitcoin’in elde edilme maliyeti hesaplandığında- Bitcoin, halving sonrası olması gereken değerde işlem görmüyor.

Şirket her ne kadar önceki dönemde kripto paralara mesafeyle yaklaşmış olsa da son günlerde bu tavrını iyiden iyiye değiştirdi. Ayrıca sık sık kripto para analizi yayınlayan şirket analistleri hazırladığı son rapora göre Bitcoin’in aslında 11 bin 500 dolardan işlem görmesi gerektiğine değindi.

İlgili Haber
JPMorgan Bitcoin'le İlgili Olumsuz Tavrını Değiştiriyor Mu?

JPMorgan haricinde de birçok analist Bitcoin’in yukarı yönlü hareket etmesini bekliyor. Ancak önceki halvinglerle kıyaslandığında normalde halvnigden birkaç ay sonra olması beklenen madenci toplu satışları bu yıl umulandan erken başladı. Bu da güçlü bir satış baskısını beraberinde getiriyor. Ancak yine de JPMorgan ve Santiment gibi Blockchain veri şirketleri yaşanan bu son düşüşe karşın fiyatların yükseleceğinden umutlu görünüyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde ünlü analist Omar Bham da yapmış olduğu teknik analizlere göre Bitcoin‘in kasım ayında 20.000 doları aşacağını hatta 172.000 doları bile görebileceğini iddia etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu