HaberlerKripto Para

Jump Capital Yeni Kripto Para Fonu Kurdu! 350 Milyon Dolar Hangi Projelere Gidecek?

Kripto para projelerine yatırım gelmeye devam ediyor.

Jump Capital şirketi ortağı Peter Johnson, Blockworks’e yakın tarihte verdiği röportajda 350 milyon dolarlık yeni bir fon başlattıklarını söyledi.

Johnson şirketin bu hamlesinde gelişen kripto endüstrisine yatırımcıların artan ilgisinin etkili olduğunu belirtti.

Bunun şirket bünyesinde başlatılan 7 fon olduğunu söyleyen Johnson, bu fonun 200 milyon dolarlık son fondan %75 daha yüksek olduğunu belirtirken bugüne kadar başlatılan 7 fondan toplamda ne kadar toplandığını kamu ile paylaşmadıklarını da ekledi.

Jump Capital’in ortağı Johnson verdiği röportajda bu yeni fonun büyük oranda kripto para birimleri odaklı olacağını ifade ettikten sonra:

Kripto endüstrisi, 2015 yılında kripto şirketlerine yatırım yapmaya başladığımızdan bu yana önemli başarılar elde ettiğimiz bir alandır.

Jump Capital şimdi,10’dan fazla kripto şirketine ve değerlemeleri milyar doları aşan projelere yatırım yapıyor.

Başlatılan yeni fon kapsamında kripto yatırımlarına Johnson ile birlikte şirketin diğer ortağı Saurabh Sharma liderlik edecek.

Johnson sözlerine son verirken kripto ile ilgili fonların DeFi, finansal uygulamalar ve blok zinciri altyapısı alanlarındaki hisse senetlerine ve tokenlere yatıracağını da ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu