Haberler

TRON CEO’su: Warren Buffet İle Çok Yakında Öğle Yemeği Yiyeceğiz!

TRON CEO’su Justin Sun ve Warren Buffet çok yakında bir araya gelecek.

TRON CEO’su Justin Sun, yakın zaman önce yapılması planlanan ancak sonrasında kendisinin bir sağlık sorunundan dolayı gerçekleştirilmeyen öğle yemeği hakkında açıklama yaptı. Warren Buffet ile beraber öğle yemeğini ertelemesinin sebebi hakkında kendisinin bir takım uyarılar ve tehditler aldığı iddialarını reddeden Sun, şimdi ise bu yemeğin kısa süre içerisinde yapılacağını açıladı.

Bir video yayınlayarak takipçilerine seslenen TRON CEO’su Justin Sun, konu hakkında birkaç kişinin daha davet ediliği öğle yemeğinin kısa sürede gerçekleşeceğini ve bu yemeğe Donald Trump’ın da davet edildiğini açıkladı.

Büyük tepki çekmişti!

TRON CEO’su Justin Sun öğle yemeğini erteledikten sonra partide yakalanmış ve herhangi bir sağlık sorunu olmadığı konusunda iddialar ortaya atılmıştı. Yine kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Çinli yetkililerden özür dilemesi tepki çekmiş ve kendisinin yalan söylediği iddiaları ile karşı karşıya kalmıştı.

Warren Buffet ise bu konuda bugüne kadar açıklama yapmadı ve bugün yapılan açıklamadan sonra da açıklama yapmaması öğle yemeğinin kesin tarihi hakkında soru işaretlerini beraberinde getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu