Haberler

Justin Sun: Poloniex’e Yatırım Yaptım!

Tepkiler yine artacak... TRON yöneticisi Justin Sun Poloniex kripto para borsasına yatırım yaptığını daha önce reddetti şimdi ise onayladı.

Nexo

Kripto para camiasının en sevilen isimlerinden birisi iken yaptığı ‘hatalar’ sonrasında camianın en sevilmeyenleri ve en fazla ‘yalan’ söylediği iddia edilen isimleri arasında yerini alan Justin Sun bugünlerde yeni bir açıklama daha yaparak kullanıcılardan tepki çekti. Poloniex kripto para borsasına daha önce hiçbir şekilde yatırımının olmadığını ifade eden Sun, bugün ise kendisinin borsaya yatırım yaptığını ve yatırımlarının mevcut olarak sürdürüldüğünü açıkladı. Poloniex kripto para borsasına yatırım yaptığını hem reddedip, aynı zamanda bugün doğrulayan Justin Sun’a tepkiler şimdiden gitmeye başlamış gibi görünüyor.

Warren Buffet ile görüşmesini ertelemesinin hemen ardından kendisinin yakın zamanda tekrar görüşmeyi gerçekleştirecek olduğunu açıklayan ancak son dönemde sessiz kalan Sun’ın öğle yemeğinin ne zaman gerçek olacağı hakkında da soru işaretlerine yanıt bulunamadı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı