Haberler

Justin Sun: Poloniex’e Yatırım Yaptım!

Tepkiler yine artacak... TRON yöneticisi Justin Sun Poloniex kripto para borsasına yatırım yaptığını daha önce reddetti şimdi ise onayladı.

Kripto para camiasının en sevilen isimlerinden birisi iken yaptığı ‘hatalar’ sonrasında camianın en sevilmeyenleri ve en fazla ‘yalan’ söylediği iddia edilen isimleri arasında yerini alan Justin Sun bugünlerde yeni bir açıklama daha yaparak kullanıcılardan tepki çekti. Poloniex kripto para borsasına daha önce hiçbir şekilde yatırımının olmadığını ifade eden Sun, bugün ise kendisinin borsaya yatırım yaptığını ve yatırımlarının mevcut olarak sürdürüldüğünü açıkladı. Poloniex kripto para borsasına yatırım yaptığını hem reddedip, aynı zamanda bugün doğrulayan Justin Sun’a tepkiler şimdiden gitmeye başlamış gibi görünüyor.

Warren Buffet ile görüşmesini ertelemesinin hemen ardından kendisinin yakın zamanda tekrar görüşmeyi gerçekleştirecek olduğunu açıklayan ancak son dönemde sessiz kalan Sun’ın öğle yemeğinin ne zaman gerçek olacağı hakkında da soru işaretlerine yanıt bulunamadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu