Kripto HaberleriHaberlerJustin Sun'a Tepki Bitmiyor: Bizi Kandırdın!

Justin Sun’a Tepki Bitmiyor: Bizi Kandırdın!

Takip et

Tron ile gündeme gelen ve bir süre önce kendisinin sağlık sorunlarını gerekçe göstererek buluşmadığı milyarder isim Warren Buffet ile dün buluşan Tron Kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Twitter, Facebook ve bazı farklı sosyal medya sitelerinde kullanıcıların tepkilerinden kurtulamadı.

Buffet ve Charlie Lee ile tek bir fotoğraf karesinde poz veren ve daha çok Samsung Galaxy Fold reklamı ağırlıklı bir fotoğraf paylaşan Sun, bu hamlesi ile de tepki çekmişe benziyor.

Çin tarafından kısa süre önce uyarıldığı öne sürülen Tron Kurucusu ve CEO’su Justin Sun, kendisinin asla böyle bir uyarı almadığına değinmiş ve sağlık sorunlarına bağlı olarak öğle yemeği yiyemediğini açıklamaya çalışmıştı.

Sun’a tepkiler kısa süre içerisinde azalarak devam edecek gibi…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları