Kripto HaberleriHaberlerKanada Kraliyet Bankası (RBC) Kripto Para Platformu Başlatılacağı İddialarını Reddetti!

Kanada Kraliyet Bankası (RBC) Kripto Para Platformu Başlatılacağı İddialarını Reddetti!

Takip et

Kanada Kraliyet Bankası (RBC) tarafından yapılan açıklamada kripto para birimi platformu kurulacağı iddialarının asla gerçeği yansıtmadığı ve kripto para birimi borsası veya platformu düşünceleri bulunmuyor olduğu hususunda açıklama yaptı. Yapılan açıklamada kripto para birimi platformu araştırmaları sonrasında kendilerine yönelik olarak ”Kanada Kraliyet Bankası (RBC) kripto para borsası kuracak ve kripto para birimi platformu kurarak kripto para camiasına giriş yapabilecek” haberlerinin gerçek olmadığı açıklandı.

Kripto para haberlerinde yayınlanan bu haberle beraber birçok kripto para sahibi de bu haberlerin olumlu yansıyacak olduğunu ve piyasada daha güvenilir ve tek olacak olan banka tarafından sunulacak bir kripto para borsasının açılacağını düşünmeye başlamıştı. Beklenen gelişmeler tam tersine işaret etti ve bugün artık Kanada Kraliyet Bankası’nın kripto para borsası veya kripto para platformu kurmayacak olduğu da netlik kazanmış oldu. Ne diyelim, kısa sürede kurulmasa bile bundan birkaç yıl sonra bankalar kripto para birimlerine daha çok değer verebilir veya tam tersi de olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları