Haberler

Kanada Kraliyet Bankası (RBC) Kripto Para Platformu Başlatılacağı İddialarını Reddetti!

Kanada Kraliyet Bankası (RBC) kripto para birimi platformu kurulacak olduğu iddialarının asla doğru olmadığını ve bu iddiaların yalan olduğu hakkında bir basın açıklaması yaptı.

Kanada Kraliyet Bankası (RBC) tarafından yapılan açıklamada kripto para birimi platformu kurulacağı iddialarının asla gerçeği yansıtmadığı ve kripto para birimi borsası veya platformu düşünceleri bulunmuyor olduğu hususunda açıklama yaptı. Yapılan açıklamada kripto para birimi platformu araştırmaları sonrasında kendilerine yönelik olarak ”Kanada Kraliyet Bankası (RBC) kripto para borsası kuracak ve kripto para birimi platformu kurarak kripto para camiasına giriş yapabilecek” haberlerinin gerçek olmadığı açıklandı.

Kripto para haberlerinde yayınlanan bu haberle beraber birçok kripto para sahibi de bu haberlerin olumlu yansıyacak olduğunu ve piyasada daha güvenilir ve tek olacak olan banka tarafından sunulacak bir kripto para borsasının açılacağını düşünmeye başlamıştı. Beklenen gelişmeler tam tersine işaret etti ve bugün artık Kanada Kraliyet Bankası’nın kripto para borsası veya kripto para platformu kurmayacak olduğu da netlik kazanmış oldu. Ne diyelim, kısa sürede kurulmasa bile bundan birkaç yıl sonra bankalar kripto para birimlerine daha çok değer verebilir veya tam tersi de olabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı