coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKanada Merkez Bankası Blockchain'i Araştırdı

Kanada Merkez Bankası Blockchain’i Araştırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kanada Merkez Bankası ile Toronto Menkul Kıymetler Borsası ortaklığında blockchain teknolojisi hakkında araştırmalar yapıldı. Yapılan araştırma sonucunda basına yapılan açıklamada yapılan araştırmaya bazı üst düzey şirketlerin eşlik ettiği ve araştırma sonucunda blockchain teknolojisinin güvenilir ve etkin kullanılabilecek bir sistem olduğunun görüldüğü, henüz bu sisteme geçiş için bazı değerlendirmelerin ve konuların netliğe kavuşması gerektiği açıklaması yapıldı.

Kanadalı şirketler ortaklığında yapılan araştırmada blockchain teknolojisinin maliyetleri düşürme ve diğer maliyetler konusunda akıllarda soru işaretlerine neden olduğu, bu konuda henüz daha detaylı ve kapsamlı araştırmaların yapılmak zorunda olduğu bilgisi paylaşıldı.

Şirketler ve Merkez Bankaları Araştırıyor

Blockchain temelli teknolojileri ve yeni teknolojilerin nasıl ve ne aşamada geliştirilebilecek olduğu konusunda Merkez Bankaları ve şirketler detaylı ve kapsamlı araştırmalarını sürdürüyor. ABD’nin ve Kanada’nın bu konuda Asya ülkeleri ile birlikte öncülük ettiğini söylemek mümkün olduğu üzere Türkiye’de de bu tür araştırmaların henüz basında pek fazla görünmese de devam ettiği bilinmekte. Türkiye’nin öncü şirketlerinin gelecekte blockchain temelli teknolojilere geçmesinin önünde herhangi bir engelde bulunmamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail