Kripto HaberleriHaberlerKanada'da 1.1 Milyon Dolarlık Madencilik Tesisi Kuruluyor!

Kanada’da 1.1 Milyon Dolarlık Madencilik Tesisi Kuruluyor!

Takip et

Kripto para madenciliği şirketi sayısı kısa süre içerisinde artacak gibi görünüyor. Halving nedeniyle özellikle son dönemde çok ciddi endişeler bulunmasına rağmen VBit DC gibi şirketler Kanada’da daha fazla yatırım yapmayı amaçlıyor.

VBit DC şirketi tarafından kurulacak orta büyüklükte madencilik tesisi ile Kanada’da yeni bir tesis daha olmuş olacak ve Kanada madencilik alanında bu konuda daha fazla dikkat çekenler sınıfında bir üst sıraya yükselecek.

Kurulacak madencilik tesisi sayesinde Kanada ekonomisinde de olumlu bir etki görülmesi bekleniyor. Özellikle istihdam konusunda şirketin birden daha fazla kişiyi işe alması, teknik destek ve bakım gibi konularda ülkeye para kazandırması bekleniyor.

Kanada yönetimi hiçbir zaman madencilere karşı kararlar almazken, en güvenilir limanlar arasında gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları