Haberler

Kanada’da Kripto Para Birimi Madenciliğinde Durgunluk Yakın İddiaları

Kanada'da kripto para birimi madencileri için yolun sonu gelmiyor ama...

Kripto para birimi madenciliğine Kanada’da ilgi giderek artıyordu, ancak corona virüsünün ortaya çıkmasından sonra Kanada’da bazı yasaklar uygulanmaya başladı. Kanada yönetiminden yapılan açıklamada ülkede herkesin evlerinde kalması, işyerlerinin açılmaması yönünde uyarılar yapıldı. 83 milyar dolar değerinde bir yardım paketi açıklayan Kanada, ortalama 35 milyon vatandaşının tüm ihtiyaçlarının devlet tarafından karşılanacak olduğunu açıkladı.

Ancak bir süredir devam eden işyerlerinin kapalı kalması gibi sebepler dolayısı ile ülkede madencilerin bundan sonrasında çok daha büyük zarar edebilecekleri iddia edildi. Blok ödülü yarılanması ve mevcut corona virüsü ortamının kendilerini sıktığını belirten Kanadalı kripto para birimi madencisi kişiler, bu dönemde piyasalarında durgunluk yaşandığını iddia ettiler.

Ancak bu durgunluğun sadece Kanada’ya özel olmadığı, tüm dünyada aynı olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu