Kripto HaberleriHaberlerKanada'da Madenciler Durmuyor: Yeni İlave Düşünceleri

Kanada’da Madenciler Durmuyor: Yeni İlave Düşünceleri

Takip et

Kripto para birimi madencileri son dönemde yaşanan düşüşlere rağmen asla durmayı düşünmüyor. Milyonlarca kripto para madencisinin piyasadan çekildiği düşünülürken, Kanada’da ise madencilerin sayısında düşüş yerine artışlar yaşanması öngörülüyor.

Hükümetin ve yerel yönetimlerin özellikle son 3 yıl içerisinde madencilere çok iyi seçenekler sunması, özellikle yerleşim yerlerinin hafif dışında olan bölgelerin gelişmesine katkı sunmak için büyük madencilik tesislerine onay vermesinin bu dönemde bile çok önemli görüldüğünden söz ediliyor.

Bu dönemde özellikle İran, ABD ve diğer birçok ülkeden, – ki bunlar arasında Gürcistan, Çin ve Japonya ile Singapur’da var – Kanada’ya madencilik tesisi açmak için gitmek isteyenler olduğu bilinmekte. Özellikle madencilik alanında lider konuma ilerleyen Kanada’nın gelecekte ABD’yi ve Çin’i geçmesi mümkün olur mu bilinmez ancak Kanada ekonomisine bunun bir katkı olduğu kesin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları