Haberler

Kanada’da Madenciler Durmuyor: Yeni İlave Düşünceleri

Kanadalı kripto para birimi madencileri son halving sonrasında bile durmamakta kararlı.

Kripto para birimi madencileri son dönemde yaşanan düşüşlere rağmen asla durmayı düşünmüyor. Milyonlarca kripto para madencisinin piyasadan çekildiği düşünülürken, Kanada’da ise madencilerin sayısında düşüş yerine artışlar yaşanması öngörülüyor.

Hükümetin ve yerel yönetimlerin özellikle son 3 yıl içerisinde madencilere çok iyi seçenekler sunması, özellikle yerleşim yerlerinin hafif dışında olan bölgelerin gelişmesine katkı sunmak için büyük madencilik tesislerine onay vermesinin bu dönemde bile çok önemli görüldüğünden söz ediliyor.

Bu dönemde özellikle İran, ABD ve diğer birçok ülkeden, – ki bunlar arasında Gürcistan, Çin ve Japonya ile Singapur’da var – Kanada’ya madencilik tesisi açmak için gitmek isteyenler olduğu bilinmekte. Özellikle madencilik alanında lider konuma ilerleyen Kanada’nın gelecekte ABD’yi ve Çin’i geçmesi mümkün olur mu bilinmez ancak Kanada ekonomisine bunun bir katkı olduğu kesin.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı