Haberler

Kanadalı Ethereum Madenciliği Şirketi 2.8 Milyon Dolara Bitcoin Madencilik Tesisi Satın Aldı

HIVE Blockchain Technologies şirketinin Bitcoin madenciliği işine gireceği açıklandı.

Bir süredir madencilerin blok ödülü yarılanması beklentisi ve birçok konudan ötürü kayıplar yaşayabileceği iddiaları tartışılırken, beklenmedik bir olay yaşandı. HIVE Blockchain Technologies isimli Kanadalı Ethereum madenciliği şirketi 2.8 milyon dolar ödeme yaparak büyük bir Bitcoin madenciliği tesisi satın aldıklarını duyurdu.

Bitcoin madenciliği alanında daha büyük faaliyetler göstermek isteyen şirket, Ethereum madenciliğine ek olarak kısa süre sonra Bitcoin madenciliği alanında da beklenmedik faaliyetler göstermiş olacak.

Dünyanın soğuk ülkelerinden olan Amerika kıtasında yer alan Kanada’nın özellikle madencilik için en uygun ve en elverişli ülkeler arasında ilk 3 arasında yer aldığı biliniyor. Kimilerine göre ise bu satın alımın ardından Kanada yönetiminin madencilik alanında düzenlemeler yapması ve madencilik konusunda ülke vatandaşlarının daha fazla tepki göstermesi muhtemel.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu