Kripto Para

Kar Satışları Tehdit Oluşturuyor

Kar için yapılan satışlar büyük bir tehdit mi?

Türkiye’de ve dünyada birçok ülkede kripto para yatırımcılarının sayısı sürekli olarak artış eğilimi gösteriyor. Kripto para birimi sahiplerinin sayısının artması ise kar satışlarının daha fazla artmasına, buna bağlı olarak kripto paraların her an düşebilecek veya yükselebilecek olan değerinin daha belirsiz hale gelmesine sebep olabiliyor.

Milyonlarca dolar değerindeki kripto para cüzdanlarına sahip olanlar tek bir tuşa basarak kripto para piyasalarını yerle bir edebiliyor veya tam tersi binlerce dolar değer kazandırarak binlerce insanın hayatını kurtarabilecek kadar para kazanmasına yol açabiliyorlar. Kripto paraların değeri söz konusu olduğunda sadece bununla da sınırlı değil, yatırımcılar kar satışlarının olmasını desteklerken, bir anda yapılan kar satışlarının piyasada bir tehdit olup olmadığı konusu tekrar gündemde olan yerini koruyor.

Kripto paraların kar satışı devam ettiği sürece bir yandan da alımlar yapıldığı için bir tehdit olarak görülmemesi gerek. Eğer piyasa sürekli sabit kalırsa siz dahil kimse yatırımından geri kazanç elde edemeyeceği için bugün kripto paralar kar satışları olmasa bugün olduğu bu durumda olamazdı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu