Haberler

Karanlık İnternet Operasyonu Başarılı: 200.000 Dolarlık Bitcoin Ele Geçirildi!

ABD'de ekipler yine başarılı oldu.

ABD’de yaşayan 22 ve 24 yaşları arasındaki birkaç gencin karanlık internet ağları üzerinden binlerce dolarlık uyuşturucu işi yaptıkları ve FBI’ın bir süredir bu gençleri takipte oldukları açıklandı. Gençlerin uyuşturucu işi nedeniyle binlerce dolar kazandıkları ve parayı kripto para birimi olarak alıp alıcının istediği yere uyuşturucu hapları bıraktıkları belirtildi. FBI ekipleri kripto paralar ile ödeme alan gençlerin izini sürerken, gencin bir alıcının evinin posta kutusuna attığı mektup içerisindeki zarf ile birlikte düğmeye bastı.

Yapılan operasyonda 22 ila 24 yaşları arasında olan gençlerin karanlık internetten uyuşturucu sattıkları ve 200.000 dolar değerinde Bitcoin ele geçirildiği açıklandı.

ABD’li FBI yetkililerinin çalışmaları tüm dünyaya örnek olacak türden. Başarının üzerinde başarı elde eden FBI bu konuda dünyada bir numara olarak görülüyor ve sınırötesi operasyonlarda bile adını duymak mümkün oluyor.

FBI’ın bu başarılı operasyonu sonucunda 200 bin dolar değerinde kripto para birimi ele geçirilirken, yasal süreç başlatıldı. Kripto paralarında FBI karşısında gizlenmek için yeterli olmadığı bir kez daha yapılan bu operasyonla ”FBI’dan kaçamazsınız” sözünün gerçekliği doğrulandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu