coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKarlı İşlemleriyle Ünlü Yatırım Şirketi DWF Labs, Bu Meme Tokenden Yüklü Satın...

Karlı İşlemleriyle Ünlü Yatırım Şirketi DWF Labs, Bu Meme Tokenden Yüklü Satın Alım Yaptı!

Kısa bir süre önce yaptığı karlı işlemler ile adından söz ettiren kripto para piyasa yapıcı şirketi DWF Labs, yeni yatırımını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir dijital varlık piyasası yapıcı yatırım firması DWF Labs, Elon Musk’ın aynı isimli köpeğinden esinlenen Floki (FLOKI) altcoinine 5 milyon dolar değerinde yatırım yaptığını açıkladı.

DWF Labs, 5 Milyon Dolar Değerinde FLOKI Tokeni Satın Aldı

Ortaklığın bir parçası olarak DWF Labs, Floki Hazinesinden 5 milyon dolar değerinde FLOKI tokeni satın aldı ve çeşitli platformlarda ve çevrelerde FLOKI token talebini ve kullanımını artırmaya yardımcı olmak için ağlarını ve kaynaklarını kullanacak.

DWF Labs haberinin ardından FLOKI fiyatında aniden yaşanan yükselişi gösteren grafik.

Floki geliştiricileri tarafından resmi web sitesinden yapılan açıklamaya göre, DWF Labs ayrıca yaptığı açıklamasında Floki’nin potansiyeli hakkındaki güçlü inançları nedeniyle gelecekte daha fazla FLOKI token satın almaya büyük ilgi duyduklarını ifade etti.

İlgili Haber  Dikkat: Bu Altcoin Kayıp Yaşayan Kullanıcılarına Tazminat Ödeyeceğini Duyurdu! Fiyat Tepki Veriyor!

DWF Labs, kripto para sektöründe faaliyet gösteren bir piyasa yapıcı ve web3 yatırım firmasıdır. Diğer yatırım firmalarıyla birlikte Binance’in 1.1 milyar dolarlık Endüstri Kurtarma Girişimine (IRI) katılmıştı.

DWF Labs, birkaç ay önce ilk kez bağlantı kurduklarından bu yana Floki için yararlı olabilecek borsalar, ticaret kuruluşları, kurumsal yatırımcılar ve projelerle bağlantılara sahip.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail