Kripto HaberleriHaberlerKatie Haun: Libra'yı Engellemek Ulusal Güvenlik Konusunda Etkileri Olabilecek Bir Karar!

Katie Haun: Libra’yı Engellemek Ulusal Güvenlik Konusunda Etkileri Olabilecek Bir Karar!

Takip et

ABD eski federal savcısı Katie Haun, kripto para projesi Libra hakkında açıklama yaptı. Milyarlarca dolar değerindeki Libra projesinin ulusal güvenlik bahane gösterilerek engellenmesinin ABD için emsal bir karar yerine geçebilecek olduğunu ve diğer ülkelerinde bunu emsal karar olarak gösterip gelecekte ABD’nin istemeyeceği kararların alınabilecek olduğunu açıkladı. Libra projesine bireysel olarak destek vermeye devam ettiğini ve bu türden projelere destek verilmesi gerektiği açıklamasını yapan Haun, kripto para yatırımcılarının Libra gibi ödeme araçlarına ilgisinin nasıl olabileceğinin ise bir proje hayata geçmeden öğrenilemeyecek olduğunu açıkladı.

ABD’nin bir proje hayata geçmeden engellemesinin ve yasaklar uygulamasının mümkün olmaması gerektiği açıklamasında bulunan ABD eski federal savcısı Katie Haun, projenin hayata geçmesinden sonra adım atılması gerektiğini ve aksi durumda bunun daha kötü sonuçlarının olabileceğini açıkladı.

ABD daha önce ulusak güvenlik nedeniyle bazı proje ve şirkete yönelik adımlar atsa da devasa büyüklükte olan Libra projesinin engellenmesi daha farklı bir boyutta olan bir karar olurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları