coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKazakistan, 3 Yıla Kadar 750 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı Çekme Hayalinde

Kazakistan, 3 Yıla Kadar 750 Milyon Dolarlık Kripto Para Yatırımı Çekme Hayalinde

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Fakir bir ülke olarak tanınan Kazakistan, bugün ortaya çıkan bilgilere göre 3 yıl içerisinde tam 750 milyon dolar değerinde kripto para yatırımı çekmek için yasal düzenlemeler yapacak. Bu yatırım beklentisinin ardında Kazakistan hükumetinin yasal düzenlemeler yapıp yapmayacağı, teşvikler sunup sunmayacağı ve garantiler verip vermeyeceği hakkında bazı soru işaretleri var.

Ancak 750 milyon doların neye göre belirlendiği büyük bir merak konusu olmuş durumda. Bununla ilgili olarak çok sayıda kripto para yatırımcısı Kazakistan’ın bu hayalinin gerçek olamayabilecek olduğuna işaret ederken birçok Kazakistanlı yatırımcı ise hükumetlerin güçlü teşvikler ile bu hayallerine erişebilecek olduklarına değinmekte.

*Kazakistan bugün pek fazla kripto para camiasında etkili bir ülke konumuna sahip değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail