bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerKCNA: Hakkımızdaki Borsalara Saldırdı İddiaları Yalan, İftira

KCNA: Hakkımızdaki Borsalara Saldırdı İddiaları Yalan, İftira

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kore Merkezî Haber Ajansı’ndan yapılan resmi açıklamada ülke hakkında ABD ve diğer ülkelerin kripto para birimi borsalarına siber saldırı düzenleyerek yatırımcıların hesaplarına girdiği ve bu hesapları boşalttığı iddialarının kesinlikle doğru olmadığı ve hiçbir zaman bu tür siber saldırılar ile ilgili iddiaları ”kesinlikle reddettikleri” açıklamasında bulundu.

ABD’nin ve diğer ülkelerin hiçbir şekilde gerçekçi açıklamalar ve kanıtları olmadığını, Kore Merkezî Haber Ajansı olarak ülkede kripto para saldırılarının ve kripto para birimi borsalarına siber saldırıların yapılmadığını açıkladı. Resmi açıklamada kripto para birimi borsalarına saldırılar ile hiçbir kanıt bulunmadığı ve dayanağı olmayan açıklamalar olduğu ifade edildi.

Kuzey Kore’nin birçok siber saldırı düzenlediği, ABD, AB, BM tarafından raporlar le birlikte kanıtlandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları