Haberler

Kelly Loeffler Borsalar Çökmeden Önce Milyonlarca Dolarlık Varlık Sattı

Bakkt'ın eski CEO'su Senatör Kelly Loeffler, borsalar çökmeden önce 500 bin dolar ila 1.5 milyon dolar arasında hisse senedi sattı.

ABD’de ve dünyanın kalan tüm ülkelerinde borsalar çok büyük değer kayıplarına uğradı. Corona virüsü nedeniyle çok ciddi kayıplar yaşanırken, yaşanan bu kayıpların hemen öncesinde bazı hisse senedi sahipleri akıllı davranarak büyük oranda kazançlar elde ettiler.

Bakkt’ın eski CEO’su Senatör Kelly Loeffler, değer kayıplarının başlamasından kısa süre önce tam 500 bin dolar ila 1.5 milyon dolar değerinde hisse senedi satarken, kendisine yönelik bu haberlerin ortaya çıkması sonrasında bu durumla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Kendisine yönelik “temelsiz bir saldırı. Yatırımlarım hakkında kimseye hesap vermek zorunda değilim!” diyerek kendisini savunan Loeffler, bu sayede corona virüsünden dolayı yaşanan kayıpları kendi doğru kararları sonrasında engellemiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu